Nasza oferta

Przejścia Przeciwpożarowe

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, budynki muszą być podzielone na określonej wielkości strefy pożarowe. Instalacje techniczne, w szczególności rury i kable elektryczne, przechodzą wielokrotnie przez przegrody będące oddzieleniami przeciwpożarowymi. Przejścia te – zwane również przepustami lub grodziami – podobnie jak przegrody, w których występują, spełniać muszą kryteria szczelności i izolacyjności ogniowej.
 
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FIRMĘ A&F TECHNIKA DIAMENTOWA?
Firmy typowo elektryczne, sanitarne nierzadko posiadają znacznie mniejszą wiedzę na temat wykonywania przejść ppoż. Nie wszystkie rozwiązania będą odpowiednie do każdego przejścia. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników, gdyż wyróżniamy kilka rodzajów przejść, a m.in:
  • przepusty z rur palnych
  • przepusty z rur niepalnych
  • przepusty elektryczne
  • przepusty kombinowane

Każda z tych grup rozbija się na kilka mniejszych. Nasi pracownicy doskonale wiedzą jak dobrać odpowiednią technologię do danego przejścia ppoż.

Oprócz samego wykonania zabezpieczeń ppoż otrzymują Państwo od nas dokumentacje powykonawczą obejmującą zestawienie wykonanych przejść, graficzne zobrazowanie miejsc wykonania przepustów, komplet dokumentacji użytych na danym obiekcie materiałów. Tak wzorcowo przygotowana ewidencja pozwoli na weryfikowane każdego z przejść nawet po długich latach.
 
Pracujemy na najwyższej jakości materiałach firm takich jak HILTI, PROMAT, CARBOLINE, MERCOR. Firmy wymienione powyżej uważane są za ścisłą czołówkę producentów systemów zabezpieczeń ppoż, wykorzystanie wysokiej klasy jakości produktów w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników zdobywanym podczas szkoleń jak i praktyk daje Państwu pewność, że powierzone nam zadanie zostanie wykonane dobrze w 100%.
Sprawdź równiez pozostałe nasze usługi: