O FIRMIE

A&F Technika Diamentowa

to rodzinna firma, która powstała poprzez dziecięcą fascynację budownictwem, a szczególnie wyburzeniami oraz przebudowami budynków. Początkowo założyciele firmy zdobywali doświadczenie w innych specjalistycznych firmach wyburzeniowych na terenie Polski i Europy. W odpowiedzi na nierówny rynek postanowiliśmy założyć własny biznes. Dzięki sporemu doświadczeniu podejmujemy się zleceń, których inne firmy nie są w stanie zrealizować.

Doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pokazało nam jak bardzo ważne w technice diamentowej są nie tylko sprzęty, lecz również dobry kontakt z klientem i wieloletnie budowanie współpracy, które po dziś dzień są podstawą dla naszej spółki.

Zatrudniamy ludzi, którzy tak jak my pasjonują się wyburzeniami. Dzięki temu towarzyszy nam niezmiennie dobry humor, którym dzielimy się z ludźmi, z którymi współpracujemy.

Realizujemy zlecenia na terenie każdego województwa w Polsce. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, potrzebującymi kilku małych otworów lub wycięcia drzwi w żelbecie poprzez giganty na rynku takie jak Anna-Bud Sp Z O.O. czy GHELAMCO.

Jesteśmy współwykonawcami przebicia do stacji Metra w Warszawie.

Cięcie betonu