Nasza oferta

Kucie Betonu

Oferujemy także ręczne kucie betonu, żelbetu oraz innych materiałów takich jak cegła, silka. Przy większych powierzchniach kucia  współpracujemy z firmą która zajmuje się kuciem maszynowym robotami BROKK – BM SprzętBud. Zakres naszych prac obejmuje:

 • Kucie tynków, posadzek, bruzd pod rożnego typu instalacje
 • Kucie pali
 • Wyburzenia i rozbiórki
 • Rozbiórki techniczne
 • Groszkowanie, frezowanie oraz szlifowanie betonu
Realizacje zleceń odbywają się przy użyciu robotów wyburzeniowych, młotów udarowych ręcznych – pneumatycznych oraz elektrycznych. Przy kuciu betonu wspomagamy się również piłami diamentowymi i przecinarkami. Dzięki wysoce wyspecjalizowanej, zgranej ekipie jesteśmy w stanie podjąć każde zlecenie i wykonać je sprawnie oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP.
.Oferujemy także ręczne kucie betonu, żelbetu oraz innych materiałów takich jak cegła, silka. Przy większych powierzchniach kucia w betonie współpracujemy z firmą, która zajmuje się kuciem maszynowym w betonie robotami BROKK Zakres naszych prac obejmuje:
 • Kucie tynków, posadzek, bruzd pod różnego typu instalacje
 • Kucie pali
 • Wyburzenia i rozbiórki
 • Rozbiórki techniczne
 • Groszkowanie, frezowanie oraz szlifowanie betonu
Realizacje zleceń odbywają się przy użyciu robotów wyburzeniowych, młotów udarowych ręcznych – pneumatycznych oraz elektrycznych. Przy kuciu betonu wspomagamy się również piłami diamentowymi i przecinarkami. Dzięki wysoce wyspecjalizowanej, zgranej ekipie jesteśmy w stanie podjąć każde zlecenie i wykonać je sprawnie oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP.

Kucie w betonie — wybierz profesjonalistów

Chociaż wielu klientów może rozważyć osobiste podjęcie konkretnego projektu rozbiórki, nie jest to łatwe do wykonania samodzielnie. Wynajem profesjonalnej firmy zajmującej się kuciem betonu, rozbiórką i usuwaniem go jest często najlepszym rozwiązaniem. Jesteśmy licencjonowanym i ubezpieczonym wykonawcą rozbiórki betonu — możemy szybko wykonać prace związane z Twoim projektem. Zburzyliśmy tysiące metrów kwadratowych betonu i mamy wielu zadowolonych klientów.

Co sprawia, że ​​nasze usługi kucia w betonie — usuwania betonu są wyjątkowe?

Nasza firma wnosi niezrównane poczucie profesjonalizmu do wykonywanej pracy. Świadczy o tym nie tylko sposób, w jaki prowadzimy działalność, ale także wysokiej jakości wyniki, które dostarczamy naszym klientom i punktualne terminy realizowanych prac. Nasz zespół ekspertów, składający się z wykonawców kucia w betonie, jest w stanie sprostać każdemu projektowi usuwania betonu.

Rozbiórka i kucie betonu

Będąc wykonawcą kompleksowych usług w zakresie kucia w betonie, usuwania i rozbiórki, wszystkie nasze usługi wykonujemy we własnym zakresie lub przy współpracy BM SprzętBud. Oznacza to, że każdy projekt kucia w betonie i jego usuwania jest wykonywany wydajnie i opłacalnie. Ponadto zainwestowaliśmy dużo w sprzęt i osprzęt, który jest używany specjalnie do kucia, rozbiórki i usuwania betonu. Dzięki temu jesteśmy bardziej opłacalni i wydajni niż inne firmy.

Rozwiązania do usuwania betonu

Burzenie betonu i usuwanie betonu to dwa odrębne, ale ważne zadania. Posiadamy narzędzia i sprzęt, aby nie tylko zburzyć Twój beton, ale także go wywozić i zutylizować. Możemy załadować i usunąć dowolną ilość gruzu betonowego — wszystko w doskonałej cenie! Ponadto nasza firma jest świadoma ekologicznie i w miarę możliwości poddaje recyklingowi cały beton.

Oferujemy również usługi kucia i usuwania betonu, takie jak:

 • Demontaż betonowego podjazdu
 • Rozbiórka fundamentów
 • Usuwanie krawężników betonowych
 • Rozbiórka chodników
 • Rozbiórka / usuwanie patio
 • Betonowe schody / wyburzenie ganku
 • Demontaż tarasu przy basenie

Koszt usunięcia betonu — kucie betonu

Koszt wynajęcia wykonawcy rozbiórki, kucia w betonie różni się w zależności od rodzaju betonu do wyburzenia i dostępu, jaki mamy do terenu. Koszt wyburzenia i usunięcia betonu zależy od grubości i konstrukcji betonu. Czy wyburzasz też beton ze zbrojeniem? Tak! Beton ze zbrojeniem lub siatką nie stanowi żadnego problemu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który ułatwi wykonanie projektu rozbiórki betonu.

Co wpływa na cenę wyburzenia — kucia w betonie?

Powierzchnia i liczba kondygnacji mogą wpłynąć na zakres rozbiórki i cenę kucia betonu. Koszt, który łatwo przeoczyć, to koszt usunięcia i utylizacji gruzu po rozbiórce. Czasami materiały w Twojej konstrukcji mogą zostać sprzedane na złom lub odzyskane i poddane recyklingowi w inny sposób. Jest to nie tylko świetne podejście do środowiska, ale także może pomóc zrównoważyć koszty projektu. Jeśli budynek jest starszy, mogą również występować obawy dotyczące środowiska. Rozmawiamy na temat możliwych weryfikacji farb na bazie ołowiu i usuwania azbestu. Opłaty za zgodność i dodatkowe zezwolenia mogą zwiększyć koszty. Jeśli przygotowujesz teren do przyszłego użytku, wyburzenie może wymagać oczyszczenia i przygotowania terenu.

Dlaczego warto nas wybrać do kucia betonów?

Jako profesjonaliści od kucia w betonie mamy odpowiedni sprzęt, umożliwiający szybkie i dokładne wykonanie zadania. Nie ma dla nas zbyt dużej lub małej usługi rozbiórkowej — kucia w betonie. Zapewniamy wysokiej jakości usługi i gwarantujemy, że praca zostanie solidnie wykonana. Jesteśmy wyposażeni w pneumatyczne lub hydrauliczne młoty, które są typowymi narzędziami do usuwania betonu. Na bieżąco utrzymujemy miejsce wykonywania kucia betonu w czystości, co jeszcze bardziej upraszcza proces kucia w betonie — oznacza szybszą i efektywniejszą pracę. Przeprowadzamy rozbiórkę całej konstrukcji betonowej przy minimalnym hałasie, zapyleniu i uderzeniu w otaczające konstrukcje.

Względy bezpieczeństwa przy rozbiórce betonu

Cały nasz personel zaangażowany w projekt rozbiórki i kucia w betonie jest w pełni świadomy różnych zagrożeń, które można napotkać, oraz środków ostrożności, które należy podejmować w celu kontrolowania zagrożeń. Rozpoczynamy każdy projekt rozbiórki i kucia w betonie z wiedzą całej ekipy o każdym aspekcie planu. Organizujemy spotkania dotyczące bezpieczeństwa przed rozpoczęciem pracy ze wszystkimi pracownikami, podkreślając podstawy bezpieczeństwa, zdrowy rozsądek, czujność i właściwe użycie sprzętu do wyburzania.
Sprawdź równiez pozostałe nasze usługi: