Nasza oferta

Cięcie Betonu Techniką Diamentową

Cięcie betonu metodą bezpyłową na mokro, czyli techniką diamentową. Oferujemy cięcie żelbetu, cegły, silki oraz innych materiałów budowlanych przy użyciu techniki diamentowej. Prace wykonujemy na mokro, a to stanowi zapewnienie równych, gładkich krawędzi cięcia. Dodatkowo cięcie betonu na mokro zapewnia, że prace realizowane są bezpyłowo. Prócz cięcia na mokro oferujemy również cięcie piłami ręcznymi które zbierają pył odkurzaczami przemysłowymi. Usługa obejmuje:

 • Cięcie stropów, posadzek, ścian, nadproży
 • Cięcie dylatacji
 • Wycinanie bruzd pod wszelkiego rodzaju instalacje
 • Oraz wiele innych prac w zależności od potrzeb klienta

Cięcie betonu wykonywane jest przy pomocy pił ściennych. Piły prowadzone są przy szynach ściennych, dzięki czemu mogą być stosowane w różnych miejscach i znacząco przyspieszają pracę.

Jakie maszyny stosuje się do cięcia betonu?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam wprowadzać najnowsze rozwiązania w branży prace wykonujemy sprawnie i szybko. Tarcze o średnicy do 2000mm pozwalają nam na wykonywanie nacięć do 93cm z każdej strony. W przypadku miejsc, do których dostęp jest utrudniony używamy przecinarek ręcznych uznanych marek HILTI, STIHL umożliwiających cięcie do 26cm głębokości w przypadku urządzenia typu RING. Prace wykonujemy na dowolnej wysokości, a także w ciężkich warunkach otoczenia – wszystko z zachowaniem zasad BHP. Cięcie posadzki wykonujemy przy użyciu przecinarek jezdnych, zasilanych silnikiem elektrycznym co pozwala uniknąć kotwienia mocowań na szynę prowadzącą w posadzce, a także umożliwia prace w pomieszczeniach z uwagi na brak spalin.
.

Cięcie w betonie techniką diamentową

Oferujemy cięcie betonu metodą bezpyłową na mokro, czyli techniką diamentową — cięcie żelbetu, cegły, silki oraz innych materiałów budowlanych przy użyciu techniki diamentowej. Prace cięcia betonu wykonujemy na mokro, a to stanowi zapewnienie równych, gładkich krawędzi cięcia. Dodatkowo cięcie betonu na mokro zapewnia, że prace realizowane są bezpyłowo. Prócz cięcia na mokro oferujemy również cięcie piłami ręcznymi, które zbierają pył odkurzaczami przemysłowymi. Usługa obejmuje:
 • Cięcie stropów, posadzek, ścian, nadproży
 • Cięcie dylatacji
 • Wycinanie bruzd pod wszelkiego rodzaju instalacje
 • Oraz wiele innych prac w zależności od potrzeb klienta
Cięcie betonu wykonywane jest przy pomocy pił ściennych. Piły prowadzone są przy szynach ściennych, dzięki czemu mogą być stosowane w różnych miejscach i znacząco przyspieszają pracę.

Jakie maszyny stosuje się do cięcia betonu?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam wprowadzać najnowsze rozwiązania w branży, prace wykonujemy sprawnie i szybko. Tarcze o średnicy do 2000 mm pozwalają nam na wykonywanie nacięć do 93 cm z każdej strony.

Cięcie betonu i przecinarki ręczne

W przypadku miejsc, do których dostęp jest utrudniony, używamy przecinarek ręcznych uznanych marek HILTI, STIHL umożliwiających cięcie do 26 cm głębokości w przypadku urządzenia typu RING. Prace wykonujemy na dowolnej wysokości, a także w ciężkich warunkach otoczenia – wszystko z zachowaniem zasad BHP.

Cięcie betonowej posadzki i praca w pomieszczeniach

Cięcie posadzki wykonujemy przy użyciu przecinarek jezdnych, zasilanych silnikiem elektrycznym co pozwala uniknąć kotwienia mocowań na szynę prowadzącą w posadzce, a także umożliwia prace w pomieszczeniach z uwagi na brak spalin.

Cięcie betonowej ściany — cięcie betonu techniką diamentową

Bardzo często zdarza się, że bardzo gruba betonowa ściana jest trudna do przecięcia. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem w tym przypadku jest technika diamentowego cięcia betonu. W przypadku tej metody nie ma ograniczenia grubości. Technika cięcia diamentem ma wiele zalet:
 • Brak zanieczyszczenia hałasem — wszystkie używane urządzenia są elektryczne, więc maszyny nie wydają ogłuszających i irytujących dźwięków.
 • Czystość — woda chłodząca narzędzia zbiera pył generowany przez nacięcia. Ponadto kurz nie rozprzestrzenia się wszędzie.
 • Precyzyjna technika — cięcie betonu techniką diamentową umożliwia uzyskanie wyniku o dużej precyzji. Kierunek, położenie, grubość… Wszystko jest kontrolowane przez stały sprzęt.
 • Cięcie betonu techniką diamentową nie niszczy otaczających konstrukcji. Obrotowe działanie narzędzi zapobiega wibracjom i wstrząsom podczas robót. Dzięki temu nie ma obaw o pękanie, większe odpryski lub wstrząsy konstrukcji.

Cięcie betonu zbrojonego — cięcie betonu żelbetu

Przecinanie i cięcie w betonie zbrojonym stalą jest trudnym zadaniem. Stal jest często używana do zapewnienia stabilności betonu konstrukcyjnego i dobrze spełnia to zadanie. Aby przeciąć żelbeton, używamy odpowiednich narzędzi, a najlepszym wyborem są tarcze diamentowe. Tarcze diamentowe są zaprojektowane specjalnie do cięcia bardzo twardych materiałów, a stal zdecydowanie pasuje do tego wymagania.

Cięcie zbrojenia to zadanie dla profesjonalistów

Część betonu jest wykonana za pomocą „prętów zbrojeniowych” lub żelaznych prętów, które są umieszczane w konstrukcji przed wylaniem betonu. Jest to typowe na przykład w przypadku wykonywania fundamentów. Chodzi o to, że zbrojenie pomoże utrzymać beton w miejscu, zapobiegając jego przesuwaniu się lub pękaniu. Konstrukcja betonu ze zbrojeniem jest niesamowicie wytrzymała. Może to stanowić spory problem, jeśli zdecydujesz, że chcesz go przyciąć lub dopasować, zwłaszcza jeśli potrzebujesz uzupełnić nieruchomość płytą betonową. Chociaż możliwe jest cięcie betonu zbrojonego za pomocą diamentowych tarcz i przecinarki do betonu, jest to zadanie, które zwykle najlepiej pozostawić profesjonalistom — czyli nam! Dzieje się tak częściowo dlatego, że w przypadku cięcia ścian lub fundamentów należy uważać na rury, kable elektryczne lub inne media, które mogą zostać zamaskowane na skanach przez obecność zbrojenia.

Jak wygląda cięcie betonu zbrojonego — żelbetu?

Jeśli mamy pewność, że możemy bezpiecznie ciąć beton, następujemy do kolejnych czynności:
 • Dokładnie mierzymy położenie nacięcia.
 • Oznaczamy pomiary dobrze widocznym markerem, który nie zmyje się przy użyciu mokrego przecinaka. Sfotografujemy pomiary w celach informacyjnych.
 • Wybieramy maszynę do cięcia betonu, która z łatwością poradzi sobie z pracą.
 • Podczas cięcia betonu zawsze nosimy sprzęt ochronny. Wdychanie pyłu lub dostanie się go do oczu, może być bardzo szkodliwe, dlatego maska i gogle są koniecznością, podobnie jak para butów ze stalowymi noskami i skórzane rękawiczki.
 • Używamy nowego ostrza i pozwalamy frezowi się rozgrzać, aby ostrze poruszało się z odpowiednią prędkością.
Podczas cięcia betonu metodą diamentową beton po prostu „topi się”. Ostrze gładko przechodzi, nawet nie zauważając, że napotkało nowy opór. Utrzymując strumień wody skierowany na ostrze w celu jego schłodzenia, zmniejszamy ilość kurzu wyrzucanego przez ostrze, a także pomaga to utrzymać ostrze w chłodzie i w pełni sprawne.

Specjaliści od cięcia betonu

Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w cięciu betonu, która stosuje tylko najlepsze praktyki, aby dobrze wykonać pracę, zadzwoń do nas pod numer 737 643 438 lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej — kontakt.

Cięcie betonu tarczami diamentowymi — cięcie w betonie — cięcie betonu zbrojonego, żelbetu

Niezależnie od tego, czy chcesz zlecić nam ulepszenie betonu za pomocą dekoracyjnego nacinania, czy wycięcia istniejącego betonu w celu łatania lub wymiany, jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania. Diamentowe piły tarczowe i technika diamentowego cięcia jest zazwyczaj najlepszym wyborem, jeśli chodzi o wykonywanie czystych, profesjonalnych cięć w betonie.

Cięcie betonowych ścian — cięcie w betonie

Piły ścienne służą do cięcia w poziomie i pionie, a także na podłożu lub suficie o dowolnej konstrukcji i pod dowolnym kątem. Proces ten służy do wycinania nowych drzwi, okien, otworów mechanicznych, wycinania istniejących klatek schodowych oraz zapewniania czystych separacji i modyfikacji do rozbiórki lub renowacji. Powierz nam cięcie w betone!

Cięcie betonowych płyt

Przecinarki do płyt są używane do cięcia wewnętrznych płyt podłogowych na płytach nachylonych i podwyższonych, drogach, mostach, pasach startowych, chodnikach i wielu innych niesamowitych zastosowaniach.

Cięcie konstrukcji betonowych

Cięcie drutem diamentowym jest najbardziej wydajnym sposobem oddzielania dużych konstrukcji betonowych i kamiennych, takich jak fundamenty, kesony, mosty, podkładki pod sprzęt, lub wykonywania otworów w grubych ścianach. Możemy również przecinać drutem każdy metalowy przedmiot, taki jak gigantyczne silniki elektryczne, odlewy maszynowe i stalowe rury. Możemy ciąć dowolną grubość, pod dowolnym kątem, równo z powierzchnią.

Ręczne cięcie w betonie

Ręczne techniki cięcia w betonie są stosowane tam, gdzie jest to szybsze i tańsze niż przy użyciu innych metod cięcia. Mamy ręczne piły, które mogą ciąć w betonie, murze, kamieniu i wielu innych zastosowaniach.

Nasze doświadczenie w cięciu w betonie

Szukasz profesjonalnej usługi cięcia betonu dla swojego projektu budowlanego lub remontowego? Jesteśmy liderem w naszej branży, oferujemy najlepiej wyszkolonych operatorów cięcia betonu w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem do cięcia betonu po bardzo przystępnych cenach. W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów specjalizujemy się wyłącznie w cięciu betonu, a nie w szeregu różnych niezwiązanych ze sobą usług i jesteśmy w pełni objęci zarówno ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, jak i odszkodowaniami pracowniczymi, nie pozostawiając nic przypadkowi. ‍Masz pewność, że Twój projekt zostanie wykonany profesjonalnie i terminowo Jesteśmy najlepiej wykwalifikowanymi usługami cięcia betonu. Czegokolwiek potrzebujesz, widzieliśmy to i robiliśmy to dosłownie tysiące razy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego otworu drzwiowego wyciętego w fundamencie, czy potrzebujesz okrągłego otworu, możemy spełnić Twoje potrzeby w zakresie cięcia betonu.

Nasze przykładowe realizacje

Międzyzdroje – zlecenie obejmowało cięcie 650m2 stropów oraz ścian.
Od stropów o powierzchni 4m2 aż do stropów o powierzchni 220m2.
Zlecenie to było dla nas sprawdzianem umiejętności oraz prędkości prac ponieważ większość nie wyciętych elementów blokowało prace dla wielu osób.
Prócz cięcia wykonaliśmy też kilkaset otworów pod wyciąganie bloczków żurawiem itp. Strop 220m2 został pocięty w zaledwie 4 dni robocze. 
 
Kraków “Forty Kleparz” – Byliśmy generalnym wykonawcą na inwestycji robót rozbiórkowo-wyburzeniowych.
 
 
 
 
Sprawdź równiez pozostałe nasze usługi: