Nasza oferta

Cięcie Betonu Techniką Diamentową

Cięcie betonu metodą bezpyłową na mokro, czyli techniką diamentową. Oferujemy cięcie żelbetu, cegły, silki oraz innych materiałów budowlanych przy użyciu techniki diamentowej. Prace wykonujemy na mokro, a to stanowi zapewnienie równych, gładkich krawędzi cięcia. Dodatkowo cięcie betonu na mokro zapewnia, że prace realizowane są bezpyłowo. Prócz cięcia na mokro oferujemy również cięcie piłami ręcznymi które zbierają pył odkurzaczami przemysłowymi. Usługa obejmuje:

  • Cięcie stropów, posadzek, ścian, nadproży
  • Cięcie dylatacji
  • Wycinanie bruzd pod wszelkiego rodzaju instalacje
  • Oraz wiele innych prac w zależności od potrzeb klienta

Cięcie betonu wykonywane jest przy pomocy pił ściennych. Piły prowadzone są przy szynach ściennych, dzięki czemu mogą być stosowane w różnych miejscach i znacząco przyspieszają pracę.

Jakie maszyny stosuje się do cięcia betonu?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam wprowadzać najnowsze rozwiązania w branży prace wykonujemy sprawnie i szybko. Tarcze o średnicy do 2000mm pozwalają nam na wykonywanie nacięć do 93cm z każdej strony.

W przypadku miejsc, do których dostęp jest utrudniony używamy przecinarek ręcznych uznanych marek HILTI, STIHL umożliwiających cięcie do 26cm głębokości w przypadku urządzenia typu RING. Prace wykonujemy na dowolnej wysokości, a także w ciężkich warunkach otoczenia – wszystko z zachowaniem zasad BHP.

Cięcie posadzki wykonujemy przy użyciu przecinarek jezdnych, zasilanych silnikiem elektrycznym co pozwala uniknąć kotwienia mocowań na szynę prowadzącą w posadzce, a także umożliwia prace w pomieszczeniach z uwagi na brak spalin.

Sprawdź równiez pozostałe nasze usługi: